Polityka powrotu

Witamy w naszej fabryce online. Oferujemy wszystkie rodzaje najnowszych produktów i są wysyłane głównie za pośrednictwem usługi Express Mail. Proszę się upewnić, że nazwa odbiorcy, adres wysyłki i numer telefonu są poprawne, w przeciwnym razie nie jesteśmy odpowiedzialni za utratę przesyłki.
Anuluj zasady zamówienia
    
Jeśli chcesz anulować zamówienie, skontaktuj się z działem obsługi klienta po zamówieniu w ciągu 6 godzin przed dostawą towaru. Tak przepraszam, że nie możemy anulować zamówienia, gdy pakiet jest w drodze. Dziękuję za zrozumienie. Jeśli nalegasz anulować zamówienie, postępuj zgodnie z naszą polityką zwrotów.
Polityka powrotu
    
Jeśli chcesz zwrócić rzeczy, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta w ciągu trzech dni od ich otrzymania. Podaj swoje imię i adres e-mail z zamówieniem, kontaktując się z działem obsługi klienta. Wszystkie przedmioty zwrotne muszą zachowywać swój pierwotny stan, najczęściej nie zużyty, zmodyfikowany lub umyty, ze wszystkimi dołączonymi tagami. I musisz zapłacić za zarywaniem, opłatą za wysyłkę i opłatą manipulacyjną.
Polityka wymiany
    
Prosimy o kontakt z Twoim imieniem i e-mailem z zamówieniem, jeśli chcesz wymienić inną wielkość lub kolor w ciągu trzech dni. Jeśli chcesz wymienić inne style, musisz zapłacić cenę. Również musisz skontaktować się z naszym serwisem cusomer, oni pomogą Ci. Wszystkie produkty wymiany, muszą zachować oryginalny stan, nie są zużyte, zmieniane lub myte, ze wszystkimi dołączonymi tagami. Musisz też zapłacić za zarywienie, opłatę za wysyłkę i opłatę manipulacyjną.

Aby mieć pewność, że twoje ubrania, zachowaj informacje o zamówieniu. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.

LeBron James Stephen Curry Russell Westbrook James Harden Chris Paul Kevin Durant Kyrie Irving Klay Thompson Kawhi Leonard Paul George Dwyane Wade Carmelo Anthony Dirk Nowitzki Anthony Davis