Rockets 'Danuel House rozkoszuje się pierwszym doświadczeniem po

16/04/2019 0
Po tygodniach, w których Danuel House Jr. z niecierpliwością oczekiwał na swoje pierwsze doświadczenie w playoffach, po wszystkich radach w postaci surowych wskazówek, które otrzymał od weteranów Rocketsa, kiedy przygotowywał się, w większości grał w niedzielę w Game 1 miło spędzony czas.
 
„To było zabawne”, powiedział House. „To była dla mnie inna atmosfera. Chciałem się tylko upewnić, że przyczyniłem się do obrony w sposób defensywny i po prostu pozwoliłem, by moje przewinienie miało miejsce. Dla mnie wszystko polegało na byciu w odpowiedniej rotacji defensywnej. . Musimy się zatrzymać, aby wygrać gry. ”
 
Z tym jednak wrócił do swojej przyjemności, która wydawała się być większa niż 32-punktowa wygrana Rocketsa.
 
„To zabawne. To było zabawne”, powiedział House. „To koszykówka na wysokim poziomie, a chłopaki rywalizowali. Zawsze fajnie jest wychodzić i rywalizować”.
 
House zaczął powoli, robiąc 1 ze swoich pierwszych 6 strzałów. Ale z parą 3-ćwiartek z czwartym kwartałem i podstawową jazdą do slamu pomógł przekształcić grę w wybuch.
 
„Po prostu upewniam się, że mogę rozłożyć podłogę, więc James (Harden) może zejść z pasa, jeśli chce i rzucić CC (Clint Capela). Lob lub CP (Chris Paul) mogą go złapać lub zejść pas i zrób dodatkowy przejazd - powiedział House. „Więc naprawdę fajnie jest być współtwórcą takiego zespołu, który jest taki dobry”.