Obrona rakiet, małe składy kluczowe zwycięstwo przedsezonowe prz

08/10/2018 0
SAN ANTONIO - Tak samo, jak ofensywne style 3-szczęśliwych Rocketów i zmienionych Spursów, przez większość pierwszej połowy w niedzielę zdawali się udowadniać, że strzały 3-punktowe i średnie są takie same, gdy są pomijane. .

Być może było coś innego, co rakiety zabiorą z wyboistej ścieżki obok ostróg, 108-93, za silnym defensywnym występem.

Grając w drużynę, która nadal będzie się pojawiała, z radością biorąc skoczków na linii, rakiety poszły tak, jak powinny podczas normalnego sezonu, a niektóre nie. Z centrami zapasowymi Isaiah Hartenstein i Marquese Chriss w Houston ze zwichniętymi kostkami i Clintem Capela wychodzącym po 22 minutach z posiniaczoną prawą ręką, Rakiety przejechały bez centrów przeciwko Spurs All-Star LaMarcus Aldridge.

Aldridge dostał swoje strzały, w tym wiele, które normalnie mógłby zrobić. Ale niewymiarowe rakiety rzuciły mu wyzwanie wystarczająco, dzięki dwóm drużynowym pomocom spóźniającym się w zegarku, Aldridge wykonał tylko 5 z 15 prób w ciągu 27 minut.

P.J. Tucker powrócił po tym, jak przegrał dwa mecze z obolałymi plecami, by poprowadzić rakiety w punktacji z 15 punktami w 7 z 15 strzelanin w swoich 34 minutach, podczas gdy jego kolej była niewielkim centrum zespołu Rockets. Ale bardziej znaczący przełom mógł być spóźniony w grze, gdy siła ognia dostępna w tym składzie przejęła kontrolę.

Rakiety źle wystrzeliły przez większość nocy. Jednak po odzyskaniu przewagi nad trzema punktami Jamesa Harden'a i Tuckera, Rockets zakończyli Spurs, gdy Carmelo Anthony zaproponował wybuch późnej gry.

Anthony, który po raz pierwszy zszedł z ławki po raz pierwszy w presezonie z Tuckerem, wykonał zaledwie 1 z 7 strzałów, kiedy zdobył 10 punktów w dwuminutowej rozpiętości, która rzuciła rakiety na 10-punktową przewagę. Włożył parę 3s i skoczek iso w tym odcinku, wyświetlając kolejną ofensywną opcję, która pojawiłaby się w niewielkim składzie, w którym on i Tucker pracowali jako pseudo centra.

Po rozpoczęciu drugiej połowy rakiety odnalazły swój 3-punktowy punkt, prowadząc 15-punktową przewagę. Jako, że sporadycznie przez pierwsze trzy mecze przedsezonowe, po kilku dobrych minutach, rakiety zdawały się tracić zainteresowanie, mieszając kilka niechlujnych obrotów z powolną obroną, szczególnie w okresie przejściowym.