Los Angeles Lakers powinni zachęcić Jamala Crawforda do dołączen

29/10/2019 0
Los Angeles Lakers to tylko dwie gry w sezonie NBA 2019-20, więc jest jeszcze o wiele za wcześnie, aby podejmować pochopne decyzje. Musieli także zmierzyć się z dwoma najlepszymi zespołami defensywnymi w NBA w LA Clippers podczas wieczoru otwarcia i Utah Jazz dla swojego otwierającego dom.
 
Los Angeles nie ma jeszcze dostępnego pełnego harmonogramu gry, w tym przedsezonowej. Kyle Kuzma wraca do zdrowia po reakcji stresowej w kostce, którą doznał podczas obozu treningowego z drużyną USA podczas przygotowań do Mistrzostw Świata FIBA. Rajon Rondo opuścił również dwa pierwsze mecze sezonu regularnego.
 
Chociaż nie widzieliśmy ich jeszcze z pełną siłą, pojawiły się pewne dania na początek sezonu. Połączenie LeBrona Jamesa i Anthony'ego Davisa jest zabójcze. Jednak zespołowi brakuje dużo rozgrywania poza Jamesem z boku Rondo. Kolejny strzelec też nie ucierpiałby.
 
Fani nie są jedynymi, którzy zwracają uwagę na to, co Lakers mogliby wykorzystać w tym sezonie. Zwrócił również uwagę wolny agent weteranów, Jamal Crawford.
 
Crawford niedawno zabrał na Twittera, aby opisać to, czego Lakersowie mogliby zaginąć, pomimo ich supergwiazdowego duetu LeBron i AD.
Tak się składa, że ​​Crawford idealnie pasuje do tego, czego szukają Lakers. Nie ma żadnych konkretnych dowodów ani plotek, że Lakers chcą teraz dodać innego gracza do swojego składu, ale gdyby mieli wrócić do wolnej agencji, Crawford byłby kimś, na kogo warto spojrzeć.