Hawks 'Prince' od drogi 'od powrotu

27/12/2018 0
Taureańska Prince raczej nie wróci do stycznia, zgodnie z trenerem Hawks, Lloydem Piercem.
 
Początkowy mały napastnik opuścił osiem poprzednich gier z skręceniem lewej kostki. Został również wykluczony na środowy mecz przeciwko Pacers. Książę miał zostać ponownie oceniony trzy tygodnie po jego kontuzji, doznał 3 grudnia przeciwko wojownikom. Właśnie wrócił do sądu po strzelanie do światła.
 
"Wciąż jest daleko," powiedział Pierce w środę. "Nie wykonał żadnej aktywności o małym wpływie. Myślę, że będziemy patrzeć na niego po Nowym Roku. To najbezpieczniejszy zakład. "
 
Jastrzębie mają w przyszłym tygodniu dwie gry drogowe, w Wizards 2 stycznia iw Bulls 4 stycznia.
 
Jastrzębie prawdopodobnie uzyskają moc startową, a John Collins wróci przeciw Pacersom. Przegapił niedzielne zwycięstwo nad Pistons z skręceniem lewej kostki. Jest wymieniony jako budzący wątpliwości, ale przeszedł przez całą strzelaninę w środę.
 
"Myślę, że będzie on dobry," powiedział Pierce. "Przeszedł przez całą strzelaninę, która trwała 45 minut, a on nadal robi trochę pracy. Z dwoma dniami wolnych (na święta), był na Florydzie, nie było wiele dla nas, aby zobaczyć, więc to było dla nas ważne, aby go zobaczyć. "
 
Collins jest mile widzianym powrotem, ponieważ miał podwójne podwójne w ośmiu z ostatnich dziewięciu gier.
 
Jastrzębie również zapewne wezmą nowicjusza z Omari Spellman w środę. Przeoczył osiem ostatnich gier z prawym bólem biodra. Jest wymieniony jako prawdopodobny po tym, jak w środę otrzymał swoją pierwszą 5-na-5 pracę sądową. Pierce powiedział, że Spellman nie był w stanie zrobić ostatniego kroku do ostatniego etapu swojego powrotu, ponieważ zespół był w drodze i nie miał wystarczającej liczby graczy, aby wziąć udział w potyczce 5 na 5.