Golden State Warriors powinni wystrzegać się tych 3 niebezpiecze

16/12/2019 0
Golden State Warriors zajmują obecnie dno w tabeli NBA, z rekordem 5-22. Przez większą część początkowej części roku trener Steve Kerr zmagał się ze swoją młodą drużyną z krótkimi rękoma, ale nie udało jej się pokonać ostatniej przeszkody. Był to idealny scenariusz dla zespołu tankującego. Młodzież okazała serce i nauczyła się kilku lekcji. Tymczasem Steph Curry i Klay Thompson czekali na skrzydłach na przyszły rok, dołączyło do nich kilku wybitnych wykonawców z tego roku i wysoka loteria zarobiona na tych wszystkich stratach.
 
Jednak w ciągu ostatnich kilku tygodni scenariusz zmienił się na gorszy. Wojownicy ciężko przegrali z Hawks, a następnie z Hornetami w drodze, zanim zdążyli upuścić gry w domu na Grizzly, a nawet na skromne Knicks, pomimo brakujących ciał powracających do składu, w tym ich letniego nabycia nagrody, D „Angelo Russell.
 
Z drugiej strony, oznaczało to, że Wojownicy mają na razie zamek w tym dolnym miejscu koszulki nba dla dzieci. Ale istnieją poważne niebezpieczeństwa związane z dopracowaniem wyłącznie takiej strategii. Oto trzy największe zagrożenia.
 
Istnieje szkoła myślenia, że ​​tak naprawdę nie ma znaczenia, jakie są straty, pod warunkiem, że pomagają one w grze w ping ponga. W dłuższej perspektywie nie jest to ważne. Jednak nie jest wspaniale, że młody zespół jest wielokrotnie bity przez najgorsze strony ligi. Rozpoczyna się demoralizacja, wysiłek zaczyna spadać, a trener zaczyna się stroić. Nic nie wpływa na chemię jak przegrywanie. Zanim się zorientujesz, wszystkie minuty rozwoju stają się bardziej szkodliwe niż pozytywne.
 
Te wczesne gry przyniosły nadzieję i pomogły zbudować wiarę. Młody grafik musiał po prostu lepiej spisać się na tym odcinku i mogli przyczynić się do zwycięskiej drużyny. Najnowszy odcinek to rodzaj koszykówki, który może osłabić Twoją pewność siebie.
 
W tym tygodniu Wojownicy widzą Królów i Pelikany w Chase Center, oplatając wycieczkę do Portland. Być może pojawią się oznaki życia. Jeśli nie, w ciągu następnych kilku miesięcy sytuacja może stać się naprawdę brzydka. I nawet jeśli pomaga to ich loteriom, niekoniecznie jest to dobra rzecz.