Golden State Warriors na skraju tworzenia historii sportu

09/06/2017 0
CLEVELAND - jego zespół stoi na krawędzi osiągnięcia czegoś, czego nigdy nie zrobiono w historii północnoamerykańskich sportów profesjonalnych, ale Steve Kerr myśli o Mercury Morris.
 
Kerr nie chce rozmawiać o Złotych Warach Stanowych i ich ściganiu za doskonałą grą 16-0 w playoffach NBA, a jego piłkarze są również niekorzystni wobec publicznych proklamacji o bezprecedensowej szansie, która czeka ich w grze 4 w finale NBA w piątek wieczorem .
 
Ale przynajmniej Kerr przyznaje się, że ma trochę historii zapisanej we wgłębieniach umysłu. Jest zapalonym fanem piłki nożnej, wie, jak kolejna drużyna z idealnym sezonem pod pasem - Miami Delfiny 17-0 1972 - opiera się w historycznej sławie.
 
Na drodze, a ja zawsze kocham kiedy Merkury Morris świętuje, kiedy inny zespół, który wreszcie przegrywa, "powiedział Kerr czwartek po południu. "To jeden z moich ulubionych momentów sezonu NFL".
 
Wyobraźmy sobie wtedy, jak trener stanu Golden State poczuje, czy jego drużyna w piątek zakończy walkę z Cleveland Cavaliers, aby przejść cztery czwarte cztery do czwartej przez rękawicę playoffów NBA.
 
To niesamowite wyczyn, aby nawet kontemplować, nie mówiąc już o kompletności, a być może dlatego, że tak się tam, tak niewyobrażalne, że jest to również zbyt duże, aby kontemplować.
 
Żaden zespół w historii NBA nigdy nie był tak bliski perfekcji przed sezonem. Los Angeles Lakers z 2001 r. Zdobył 12 z rzędu przed przegraniem meczu 1 z finału NBA do Philadelphia 76ers, a Lakers w 1989 rattled off 11 prostych wygranych, ale nikt nie zrobił tego, co wojownicy mają.
 
Kerr był także członkiem zespołu, który był niemal na tym poziomie kolejnych zwycięstw - Chicago Bulls w 1996 roku wygrał 11 z 12 pierwszych meczów, a potem trzy razy w serii mistrzostw, a potem potknął się o dwa straty w SuperSonics w Seattle.
 
"Myślę, że wzbiliśmy Orlando w finale konferencji, co było prawdopodobnie największym osiągnięciem Golden State Warriors sklep nba, bo to załadowany zespół. . . A my zadbaliśmy o interesy - powiedział Kerr - a potem w finale 3-0 w finale, miał trochę spowolnienia. Ale w końcu chcesz tylko wygrać. Inne rzeczy nie mają znaczenia. Ludzie mogą rozmawiać o tym w kontekście historycznym, ale po prostu skończysz, wygrywasz serię i niech wszyscy rozmawiają ".
 
Trudno powiedzieć, jak Warriory zareagują na okazję, która w piątek prezentuje, podobnie jak nie da się zgadnąć, jak Cavaliers zareagują po tym, jak ich sezon poraziłby się w ostatnich trzech minutach z powodu strat w grze w grze na poziomie 118-113.
 
Cleveland prawdopodobnie ma wystarczająco dużo dumy, aby zejść z walki, i to byłoby niezwykłe, jeśli ktoś taki jak LeBron James przebije się przez konkurs, ale wojownicy wydają się kuloodporne do spóźnienia.
 
Nawet jeśli jeden z graczy ma mniej niż doskonałą grę lub traci tylko trochę koncentracji, inni są bardziej niż zdolni do podniesienia luzu, co ma sprawić, że będą faworyci do historii.
 
"Jedna rzecz o tym zespole, na które niekoniecznie przygotujcie się, to jak oni nadążą", powiedział Kyrie Irving w Cleveland.
 
"Ciągle ciągle przychodzą. Niezależnie od tego, czy jest to trzykrotny wskaźnik, który znajduje się w fazie przejściowej, czy strzelanie z nogami lub coś takiego, co niekoniecznie jest wygodne, musisz zdawać sobie sprawę, że wszyscy faceci w tym pomieszczeniu szafki są zdolni do wykonania tych zdjęć ".