Daryl Morey mówi, że Rockets będą mieć elastyczny plan odpoczynk

02/08/2019 0
Dyrektor generalny Houston Rockets, Daryl Morey, mówi, że franczyza będzie miała elastyczny plan odpoczynku w przyszłym sezonie Jamesa Harden'a, Russella Westbrooka i innych kluczowych weteranów.
 
Morey mówi, że celem każdej drużyny jest zapewnienie swoim najlepszym zawodnikom świeżości w playoffach. Rockets mają tytułowe aspiracje i będą potrzebować zdrowych Harden, Westbrook, Eric Gordon, PJ Tucker i Clint Capela na postseason.
 
Aby tak się stało, rakiety prawdopodobnie będą musiały ładować niektórych facetów w sezonie regularnym.
 
Russell Westbrook wychodzi z dwóch operacji offseasonowych, jednej na kolanie, a drugiej na palcu. Były MVP mówi, że jest w 100 procentach i gotowy na następny sezon.
 
Trudno będzie załadować zarządzanie Westbrook, ponieważ jest zaciętym konkurentem, który nie lubi siedzieć w grach. Rockets prawdopodobnie będą koordynować współpracę z Westbrook i jego obozem przez cały sezon w odniesieniu do tego, jaki jest najlepszy sposób na zarządzanie ciałem Westbrooka, więc jest on w najlepszym stanie po sezonie.
 
James Harden był trzeci w lidze w poprzednim sezonie w minutach na mecz. Westbrook był czwarty. Łatwo jest zrozumieć, dlaczego Daryl Morey i Rockets chcą się upewnić, że są inteligentni w minutach i obciążeniu pracą Harden i Westbrook w sezonie regularnym.