Dallas Mavericks powinny handlować duże

18/10/2017 0
Dallas Mavericks zdecydował się w poniedziałek, aby przekształcić kontrakt z Gian Clavell w kontrakt na dwie strony. To sprawiło, że przedstawiciel w Dallas oficjalnie wyruszył do domowego otwieracza w środę.
 
Z Clavellem w ostatnim dwukierunkowym miejscu oznaczało to, że wszyscy Salah Mejri koszulki nba dla dzieci, Jeff Withey i Maxi Kleber wydali oficjalną listę 15-osobową. Poza Joshem McRobertsem, Dwightem Powellem i Nerlensem Noelem wszyscy wychodzą na ławkę.
 
Oznacza to, że sześciu na dziesięciu nie startujących w drużynie jest 6'10 "lub wyższych.
 
Pozostali czterej nie początkujący w zespole to Yogi Ferrell (6'0 "), J.J. Barea (6'0 "), Devin Harris (6'3") i Dorian Finney-Smith (6'8 "). W tej chwili Harris jest trzecim zapasem z Finneyem-Smithem jedynym długim skrzydle, które może zagrać w trzech i czterech.
 
Dlatego Dallas powinien handlować jednym z ich dużych firm dla innego skrzydła.
 
Nerlens Noel nie idzie gdziekolwiek. Ponieważ Jeff Withey i Maxi Kleber podpisali kontrakt na offsezon, nie mogą zostać przeniesione do grudnia. Idę teraz dalej i przekroczyć McRobertera w tej chwili tylko dlatego, że jego umowa może przydać się w ostatecznym terminie.
 
Zostawiamy Was Dwight Powell i Salah Mejri.
 
Dwight Powell ma zaledwie 26 lat, ale w ciągu najbliższych trzech lat ma około 30 milionów dolarów. Jego kontrakcja może być trudniejsza do handlu, ale nie znaczy to, że nie możesz znaleźć innego zespołu w podobnej sytuacji ze skrzydłem.
 
Czy Dwight Powell zająłby się Moe Harkless czy Alec Burks? A co z pomaganiem Oklahoma City z ich frontem w głowie w Powella dla Alexa Abrinesa i Josha Huestisa?
 
Dallas może nie być gotowy zrezygnować z Powella, a jego umowa jest trudniejsza do handlu, dlatego handel Salah Mejri miałby sens. Pieniądze w wysokości 1,4 miliona dolarów w tym roku, zanim trafiły do ​​ograniczonej wolnej agencji, zespoły byłyby zainteresowane nieustraszonym blokiem strzały z ławki.
 
Powrót nie byłby masywny, ale nadal można dostać zdolne skrzydło z powrotem w umowie.
 
Jeremy Grant w Oklahoma City, Furkan Korkmaz w Filadelfii Dallas Mavericks nba koszulki, Rashad Vaughn w Milwaukee i Semi Ojeleye w Bostonie to wszyscy gracze, z którymi Mejri mogłaby być przedmiotem handlu, a ich szanowane drużyny mają potrzebę Mejri.