Czy Golden State Warriors Re-Sign Klay Thompson

16/08/2018 0
Gwiazda Golden State Warriors Klay Thompson wchodzi do ostatniego roku swojej umowy koszulki nba dla dzieci. Czy pozostanie Wojownikiem w tym sezonie?
 
W lidze pucharowej trudno jest utrzymywać w rosterze listę czterech All-Stars, nie mówiąc już o pięciu, takich jak Golden State Warriors w tym roku.
 
Kilka kontraktów All-Stars wygasa po tym sezonie, w tym Klay Thompson.
 
Klay wkracza w ostatni sezon swojej czteroletniej umowy o wartości 69 milionów dolarów i ma być wolnym agentem w 2019 roku, jeśli obie strony nie będą w stanie uzgodnić przedłużenia kontraktu przed następnym sezonem.
 
Thompson grał całą swoją karierę w Golden State po tym, jak został wybrany na 11 miejscu w klasyfikacji generalnej 2011 roku.
 
Stał się czterokrotnym All-Star, który stworzył dwie drużyny All-NBA i wygrał trzy mistrzostwa z Warriors. Tego rodzaju życiorys powinien mu zapewnić maksymalną ofertę kontraktową z wielu zespołów, jeśli trafi na wolny rynek jako wolny agent.
 
Pojawiły się sprzeczne raporty na temat tego, co przyniesie jego przyszłość w Golden State.
 
Marcus Thompson z Athletic poinformował Golden State Warriors nba koszulki, że Warriors i Klay byli zaangażowani w rozmowy o przedłużeniu kontraktu kilka miesięcy temu i że Thompson był gotów zapłacić za swoją kolejną umowę.