Chuck Hayes przyłącza się do personelu harcerskiego jako harcers

02/09/2017 0
Byli fani Rocketów, a ulubiony fani Chuck Hayes wrócił do ekipy jako profesjonalny harcerz.
 
Hayes, który utrzymał podobną pozycję z Denver Nuggets w zeszłym sezonie, będzie nadal oceniał NBA i innych graczy dla Rockets, a niektóre prace związane z rozwojem graczy, powiedział wiceprzewodniczący Rockets, Gersson Rosas.
 
"Doceniamy go nie tylko jako piłkarza, ale jego profil i jego tło są niezwykle Houston Rockets nba koszulki cenne dla tego, co robimy po stronie personelu" - powiedział Rosas. "Jest facetem, który ma inną perspektywę, od 10 lat gra w lidze, rozumie grę. Jest facet, który przez długi czas wiedział, że chce zrobić coś w lidze po jego karierze (gra) widzimy faceta, który ma wiele talentów, dużo charakteru i ma wiele do powiedzenia, jeśli chodzi o rolę w frontowym biurze ".
Hayes zagrał siedem sezonów z Rockets (w tym dwie gry wypełniające, gdy Rockets zostały skrócone w latach 2015-16) jako nieoprawiony wolny agent z Kentucky.
 
Wybitny piłkarz defensywny, a krótko jako najkrótszy punkt wyjścia w historii NBA na 6-6, wygrał średnio 3,7 punktu i pięć zremasterów w swojej karierze z trzema drużynami.
 
Gracz obronny SEC roku w 2004 roku wyrównał Alexa Grozy'ego z rekordem Kentucky za kolejne starty (110) i znalazł się w pierwszej 10 w Kentucky w odbiciach, krachach i zablokowanych strzałach.
 
"Nadal rozegra z nami jakiś rozwój graczy, jak przewiduje harmonogram", powiedział Rosas. "Długoterminowo chce trenera, mamy filozofię. Najwięcej
sukcesy trenerzy w lidze mają doświadczenie w obsłudze kadr. Kiedy zdecyduje się na trenera, będzie lepiej przygotowany. Będąc w D-League, musi być w NBA, będzie bardzo dobry ".